У Харкові та області оновили графік відключення електроенергії на 15-21 червня. Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг.

Про це повідомили у Харківобленерго.

Червоним кольором виділено години без світла, жовтим — години, коли електроенергія може зникнути через оперативні перемикання. Зеленим кольором позначено період, у який світло буде за умови стабільної ситуації в енергосистемі.

Графік відключень у Харкові та області на тиждень з 15 по 21 червня / Харківобленерго

Детальніше з назвами населених пунктів, вулиць, черги та періоду, у який не буде світла можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, 13 червня енергетикам Харківщини вдалося заживити 16 абонентів, які залишилися без світла через російські обстріли. На ранок 14 червня у Харківській області через бойові дії без світла залишаються 37,3 тисячі абонентів. 

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

Читайте також

  • Фахівці «Харківських теплових мереж» розробили та виготовили металевий бліндаж для українських військових з товстої сталі вагою 15 тонн, який може роками витримувати тиск у 20 атмосфер.
  • На Харківщині встановили перше відділення контейнерного типу «Укрпошти», яке заміняє знищене через російську збройну агресію відділення.
  • У Харкові відкрилася «Лавка деокупації» проєкт волонтерів благодійного фонду «Волонтерська», до якого залучили близько десятка фермерів/-ок зі Студенка й Довгенького на Харківщині.