Усі російські атаки було відбито.

На Харківському напрямку за минулу добу російські війська тричі за підтримки авіації намагалися штурмувати українські позиції в районах Вовчанська та Тихого. Про це йдеться у зведенні Генштабу.

На Куп’янському напрямку відбулося десять бойових зіткнень. Росіяни намагалися покращити тактичне положення в районах Петропавлівки, Синьківки та Піщаного. Неподалік Синьківки наступ армії РФ відбито, а у районах Петропавлівки та Піщаного ще тривають бої.

Юрій Федоренко, командир батальйону ударних БпАК «АХІЛЛЕС» 92-Ї ОШБр ім. Івана Сірка, який зараз тримає оборону на Харківському напрямку, розповів, що на відтинку Стрілече-Глибоке ситуацію стабілізували. Російські військові не мають успіху.

У Вовчанську ситуація складніша, проте майже повністю стабілізована, але відбуваються важкі вуличні бої і за кожен будинок та підвал точиться жорстка боротьба, зазначив Федоренко.

За даними Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, на Харківському напрямку РФ веде безуспішні дії, намагаючись просунутися вперед у глибину українських бойових порядків та створити так званий «пояс безпеки».

Читайте також