На відтинку Стрілече-Глибоке ситуацію стабілізували. Російські військові не мають успіху.

Про це повідомив Юрій Федоренко, командир батальйону ударних БпАК «АХІЛЛЕС» 92-Ї ОШБр ім. Івана Сірка.

Він зазначив, що Сили оборони відбивають штурмові дії противника, а також ведуть дії щодо відбиття російської армії із зайнятих позицій.

У Вовчанську ситуація складніша, проте майже повністю стабілізована, але відбуваються важкі вуличні бої і за кожен будинок та підвал точиться жорстка боротьба, зазначив Федоренко.

За даними Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, на Харківському напрямку РФ веде безуспішні дії, намагаючись просунутися вперед у глибину українських бойових порядків та створити так званий «пояс безпеки».

У Вовчанську попри те, що постійно поповнює рахунок з інших підрозділів, успішних дій не має.

Нагадаємо, що основна ціль армії РФ на цьому відтинку фронту – відкинути українські сили від державного кордону з Бєлгородською областю вглиб Харківської та наблизитися до Харкова на радіусі дії артилерії,  повідомляють у зведенні аналітики Інституту вивчення війни.

З Липецького, Вовчанського та Куп’янського напрямків вдалося евакуювати майже 12 тисяч людей, ще близько 120 сімей мають евакуювати з небезпечних територій Харківщини. Синєгубов зазначив, що евакуаційні заходи посилюватимуть на цих територіях. 

Читайте також

  • На Харківському напрямку РФ п’ять разів атакувала позиції українських захисників