За 14 червня по всій лінії фронту відбулося 60 бойових зіткнень. На Куп’янському та Лиманському напрямках російські війська наростили кількість атак.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

На Харківському напрямку армія РФ скинула шість керованих авіабомб у районі села Вовчанські Хутори.

На Куп’янському напрямку ЗСУ відбили чотири атаки. Боєзіткнення біля Петропавлівки ще триває. На цьому напрямку росіяни завдали удару керованою авіабомбою по району села Глушківка.

На Лиманському напрямку кількість боїв зросла до шести. Чотири атаки Сили оборони відбили, ще дві тривають поблизу сіл Греківка та Невське.

Юрій Федоренко, командир батальйону ударних БпАК «АХІЛЛЕС» 92-Ї ОШБр ім. Івана Сірка, який зараз тримає оборону на Харківському напрямку, розповів, що на відтинку Стрілеча-Глибоке ситуацію стабілізували. Російські військові не мають успіху.

У Вовчанську ситуація складніша, проте майже повністю стабілізована, але відбуваються важкі вуличні бої і за кожен будинок та підвал точиться жорстка боротьба, зазначив Федоренко.

За даними Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, на Харківському напрямку РФ веде безуспішні дії, намагаючись просунутися вперед у глибину українських бойових порядків та створити так званий «пояс безпеки».

Читайте також