Усього за відшкодування збитків за зруйноване обстрілами житло звернулося понад 11 тисяч містян.

Станом на 26 січня харків’яни отримали понад 296 мільйонів гривень на ремонт пошкодженого житла в рамках програми «єВідновлення». Про це повідомили у Харківській міській раді.

За даними міськради, до Департаменту житлово-комунального господарства надійшло понад 11 тисяч звернень на відшкодування збитків, завданих ворожими обстрілами. 

єВідновлення

Програма єВідновлення — це державна програма, що спрямована на відновлення житла, пошкодженого або зруйнованого внаслідок бойових дій на території України.

Програма стартувала в червні 2022 року, вона передбачає надання грошової допомоги на ремонт житла. Для отримання допомоги необхідно подати заявку в Дії, ЦНАПі або у нотаріуса.

Перші 11 власників зруйнованих квартир на вулиці Наталії Ужвій у Харкові отримали сертифікати на придбання нового житла за програмою «єВідновлення». 

Станом на 11 січня загальна сума сформованих сертифікатів складає понад 15,5 мільйонів гривень. У подальшому держава перерахує ці кошти продавцям нерухомості, яку оберуть власники сертифікатів.

Читайте також

  • У Харкові понад добу розбирали завали на місці зруйнованої п’ятиповерхівки.
  • Власники зруйнованих квартир на Ужвій у Харкові отримали сертифікати на нове житло.