У місті завершилися рятувальні роботи на місці зруйнованої російською ракетою п’ятиповерхівки, повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

24 січня з-під завалів витягнули тіла двох людей та двох собак. Рятувальники повністю розібрали конструкції та прибрали сміття — загалом 160 тонн будівельних відходів, зазначили в службі.

Розбір завалів зруйнованої п’ятиповерхівки у Харкові, 24 січня 2024 року / Фото: ДСНС

Загалом унаслідок ракетного обстрілу Харкова російськими військами 23 січня загинуло щонайменше 10 мирних жителів. Пошуково-рятувальна операція на місці трагедії тривала понад добу.

Що відомо про обстріл Харкова 23 січня

Близько 07:14 армія РФ завдала ударів по Харкову. Щонайменше було 6 вибухів. У Київському районі Харкова в багатоповерховому будинку зруйновані під’їзди. Під завалами продовжують шукати людей, повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

Також мер Харкова Ігор Терехов зазначив, що в частині міста зникло світло та можуть бути проблеми з водою. Фахівці «Харківобленерго» вже працюють над усуненням проблем.

За словами начальника поліції Харківщини Володимира Тимошка, росіяни двічі вдарили по Харкову по одних і тих же локаціях — постраждали поліціянти, які розбирали завали.

Читайте також

  • «Одна з наймасованіших атак» — Синєгубов про наслідки обстрілу Харкова 23 січня