Росіяни двічі за ранок атакували Харків: о 04:00 випустили три ракети по цивільних об’єктах та близько 07:15 були повторні удари по тих же локаціях.

Про це повідомив начальник поліції Харківщини Володимир Тимошко.

За його словами є поранені серед поліцейських, які розбирали завали.

«Два удари. О 4.00: три ракети по цивільних об’єктах у м. Харкові та дві по цивільному об’єкту в м.Балаклея. Є потерпілі! О 7.15–7.20 повторні удари по тих же локаціях у місті Харкові, де на той час працювали працівники ДСНС та поліції. Є поранені та загиблі цивільні, поранені працівники поліції, які здійснювали розбір завалів. Точні дані по потерпілих будуть надані пізніше», — написав Тимошко.

Що відомо про обстріл

Близько 07:14 23 січня армія РФ завдала ударів по Харкову. Щонайменше було 6 вибухів. У Київському районі Харкова в багатоповерховому будинку зруйновані під’їзди. Під завалами продовжують шукати людей, повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

Також мер Харкова Ігор Терехов зазначив, що в частині міста зникло світло та можуть бути проблеми з водою. Фахівці «Харківобленерго» вже працюють над усуненням проблем.

Загинуло 2 жінки, ще 11 людей госпіталізували.

Росія атакувала вдруге за ранок регіон – близько 04:01 було 4 влучання по передмістю. За попередніми даними, поранені діти. Пошкоджено житлові будинки у приватному секторі, оздоровчий табір, санаторна школа та газопровід.

Читайте також