Продюсерка «20 днів у Маріуполі» Василіса Степаненко увійшла до європейського списку «30 Under 30» від Forbes.

Про це стало відомо зі списку, який оприлюднив Forbes 9 квітня. 

Список «30 Under 30 Europe» перелічує 30 видатних людей віком до 30 років у різних галузях. Цього року до переліку увійшла українська відеопродюсерка Василіса Степаненко та ще десять українців.

Метою списку є показати, як молоді підприємці та лідери мають силу змінювати бізнес та суспільство. 

«Пишаюсь бути у списку Forbes Under 30 Europe серед неймовірних молодих людей, які змінюють світ на краще! І рада бачити інших українців у різних категоріях», — прокоментувала Василіса на своїй сторінці у фейсбук.

«30 Under 30 Europe» від Forbes складається з 10 категорій по 30 осіб у кожній. Українці з’являються в 5 з 10 категорій. 

Василіса Степаненко спродюсувала документальну стрічку «20 днів у Маріуполі», яка отримала «Оскар» у номінації «Найкращий документальний фільм». 

За даними Forbes, у травні 2022 року Степаненко також працювала над розслідуванням бойового медика «Тайри», для чого їй довелося пронести картку пам’яті з записами з нагрудної камери у своєму тампоні через 16 російських блокпостів. Крім того, у 2023 році Василіса разом зі своєю командою отримала Пулітцерівську премію, премію Королівського телевізійного товариства та премію Лівінгстона за серіал, який вона спродюсувала – «Рік війни». 

Читайте також

  • Оскарівський фільм «20 днів у Маріуполі» став доступним для перегляду в українських онлайн-кінотеатрах.