Українське видання Forbes оголосило новий рейтинг «30 до 30», у якому відзначили 30 найуспішніших діячів України до 30 років. 

Forbes Ukraine вже вчетверте робить такий список. Організатори зазначають, що у проєкту базова ідея: знайти неймовірних молодих людей і їхнім прикладом надихнути інших.

До цьогорічного списку потрапила і харків’янка, 23-річна журналістка Василіса Степаненко, лауреатка Пулітцерівської премії за репортаж з Маріуполя. До вторгнення дівчина працювала на харківському телеканалі Simon. 

Також до списку найуспішніших діячів України потрапили двоє військовослужбовців, які обороняли Харківщину – Юрій Гуляк та Олександр Сак.

Юрій Гуляк – один з наймолодших комбатів ЗСУ.  Брав участь у боях за Харківщину, Нову Каховку, Вознесенськ, Бахмут, Лисичанськ. А зараз воює на Сході.

Олександр Сак –  командир 47-ї окремої механізованої бригади, лицар ордена Богдана Хмельницького трьох ступенів. Один із наймолодших і найпрофесійніших командирів бригад. Своїм найбільшим досягненням офіцер вважає роботу на посаді командира третього батальйону 93 бригади, який він очолив у 2019-му. 

Олександр Сак / Фото: 47 ОМБр Маґура

«Мій батальйон був найбільш підготовленим, найкращим та ефективнішим, – каже він, – Харків, Ізюмський напрямок, Долина, Соледар, Бахмут – напрямки, де ми успішно виконали усі поставлені задачі й навіть більше».

Кандидатів до списку могли запропонувати як члени журі чи редакція видання, так і будь-хто з читачів. Усього цьогоріч запропонували понад 6 сотень кандидатур, але до підсумкового списку потрапили кандидати із максимальними оцінками від експертів. 

Читати також:

  • Україна прощається з харківським пілотом Андрієм «Джусом» Пільщиковим — фото.
  • День пам’яті: Україна вшановує захисників, які загинули у боротьбі за незалежність.