Комунальне підприємство «Харківміськліфт» звертається до мешканців міста з проханням не користуватися ліфтами за 30-40 хвилин до запланованого відключення електроенергії через можливі відхилення від графіків.

Як повідомила пресслужба Харківської міськради, після знеструмлення Харкова кількість викликів на розблокування дверей ліфтових кабін значно зросла.

На підприємстві закликають громадян утримуватися від використання ліфтів без нагальної потреби в умовах режиму тимчасових відключень електрики.

«У випадку, якщо людина застрягла в ліфті, для виклику аварійної бригади необхідно скористатися кнопкою виклику диспетчера або зателефонувати за номером: (057) 725-25-25», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Росія вранці 22 березня атакувала критичну інфраструктуру Харкова – через щонайменше 19 ракетних ударів у місті зникло електропостачання. Це одна з найбільших атак на енергосистему міста та регіону з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Нині у Харкові поступово відновлюється електротранспорт — запрацювало метро, а в харків’ян у квартирах за графіком з’явилося світло.

«Досить важко гарантувати якісь конкретні терміни. Ми говоримо про орієнтовний період у 7-10 днів, можливо до двох тижнів, коли енергетики зможуть відновити в повному обсязі нормальне енергопостачання міста. Тут треба сказати, що це звичайно при умові, що ну не буде нових масштабних руйнувань», – говорить голова правління ПрАТ «НЕК Укренерго» Володимир Кудрицький про терміни повноцінного відновлення електропостачання у Харкові.

Читайте також

  • В Укренерго назвали збитки енергосистеми Харкова через російські обстріли. «Що стосується підстанцій Укренерго – це як мінімум десятки мільйонів євро», – пояснює очільник Укренерго.
  • Укренерго: пошкоджену ТЕЦ-5 в Харкові обов’язково треба відновити. ТЕЦ-5 Харків втратила основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!