У Харкові 27 березня відновили онлайн-трансляцію відомостей про розміщення та пересування міського громадського транспорту.

Про це повідомила пресслужба Харківської міськради.

Там зазначили, що це стосується руху муніципальних автобусів, які з ранку курсують звичними маршрутами в тестовому режимі після технічних оновлень.

«Щойно в місті з’явиться можливість функціонування наземного електротранспорту, він також виїжджатиме на дороги міста в режимі онлайн-трансляції», — зазначив в.о. директора Департаменту інфраструктури Олександр Мирошниченко.

Він додав, що технічне рішення дозволяє городянам відстежувати пересування міського транспорту в режимі реального часу за допомогою мобільних додатків.

Нагадаємо, Росія вранці 22 березня атакувала критичну інфраструктуру Харкова – через щонайменше 19 ракетних ударів у місті зникло електропостачання. Це одна з найбільших атак на енергосистему міста та регіону з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Нині у Харкові поступово відновлюється електротранспорт — запрацювало метро, а в харків’ян у квартирах за графіком з’явилося світло.

Читайте також

  • Харків’ян закликають не користуватися ліфтами за 30-40 хвилин до запланованого відключення електроенергії через можливі відхилення від графіків.