Наталинська сільська рада опублікувала тендер на будівництво бомбосховища в місцевому ліцеї. Про це стало відомо під час аналізу публічних закупівель на сайті Prozorro.

Зокрема, мова йде про будівництво захисної споруди цивільного захисту в комунальному закладі «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області», за адресою: вул. Промислова, 34, с. Наталине, Красноградський район, Харківська область вартістю 63 208 872,00 грн.

Планується, що захисна споруда матиме площу 473,9 м² та буде розрахована на 400 людей. Тривалість будівництва – 6 місяців, а строк завершення виконання робіт – 1 червня 2024 року. Гарантійний строк на виконані роботи складає не менше 10 років.

Переглядаючи тендерну документацію стало відомо, що укриття улаштують з бетонних стін і перегородок висотою до 3 метрів та товщиною понад 300 мм до 500 мм (бетон важкий В 20, марка М 250). Внутрішні стіни муруватимуть з цегли.

У шкільному бомбосховищі буде система опалення, вентиляції, водопровід, фільтри для очищення води, каналізація, електрика, а також система протипожежної сигналізації та оповіщення.

Зазначимо, що за даними сайту освітнього закладу, в ньому навчається 386 учнів, а педагогічний колектив нараховує 55 викладачів.

Читайте ще

Громада в Красноградському районі на Харківщині ремонтуватиме дорогу за майже 36 мільйонів гривень. Наталинська сільська рада провела тендери на ремонт трьох доріг.

У Терехова не змогли відповісти скільки гуманітарної допомоги передали Харкову під час війни. Харківська міська рада не надала відповідь щодо кількості гуманітарки, яку місто отримало з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.