Харків продовжує долати наслідки ракетних ударів 9 березня 2022 року. Тоді зафіксували 11 обстрілів критичної інфраструктури з ракетних систем С300.

  • На вулиці вийшло спочатку 98 (пізніше 103-104) муніципальних автобусів, а це фактично весь автобусний парк працює на маршрутах.
  • Уже вдень 12 березня метро відновило свою роботу, тоді запрацювали всі три лінії харківської підземки, проте проблема із заживленням наземного електротранспорту досі залишається відкритим. Харковом перестали ходити трамваї та тролейбуси.

«Є нестабільність напруги. Були вимушені сьогодні зупиняти лінію метрополітену, але зараз працює у штатному режимі. Щодня є певні просування. Розраховуємо, що у середу вранці електротранспорт буде на маршрутах міста», — коментує міський голова Харкова Ігор Терехов.

Очільник міста також додав, що робота вуличного освітлення не пов’язана з глобальними обстрілами України. І якщо ситуація дозволить включити ліхтарі на вулицях, то місто це зробить. Харків має привчити противника, що місто має жити нормальним життям.

  • Щонайменше 15 ракетних ударів завдали по Харківщині 9 березня. Росіяни цілили в критичну інфраструктуру..

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.