Техобстеження будинків, які постраждали від російських обстрілів, обійшлося Департаменту житлово-комунального господарства Харківської міськради на суму понад 7,7 мільйона гривень, пише ХАЦ.

На обстеження будинків склали понад 100 угод. Найбільший платіж отримало ПП «Домініон Харків» за обстеження будинку вулиці Дружби Народів, 271 — заплатили 303,3 тисяч гривень. Але це був єдиний платіж на рахунок цієї фірми протягом двох із половиною місяців. Фірма записана на Сергія Любченка.

Найбільшу кількість угод та грошей отримало ТОВ «Енергопромпроект». На нього перерахували понад 3,6 мільйонів гривень. Засновником та директором ТОВ є Дмитро Ганенко.

Найбільше коштів компанія отримала за обстеження будинків:

  • проспект Тракторобудівників, 180А — 130,1 тисяча гривень;
  • вулиця Наталії Ужвій, 64 та 78 — по 120,6 тисяч за обстеження кожного будинку;
  • вулиця Дружби Народів, 223 — 120,6 тисяч гривень.

ТОВ «Алдена» отримала 1,45 мільйонів гривень за обстеження будинків. Засновниками підприємства є Антон та Олександр Кислиця.

ФОП Успаленко Олексій Вікторович отримав майже мільйон гривень і ще 885 тисяч гривень перераховано ТОВ «Системінжиніринг», яке зареєстровано в полтавській області. До договорів на техобстеження будинків ця компанія підрядів у Харкові не отримувала.

Ще один підрядник — ФОП Ковтун-Науменко Ольга Миколаївна отримала понад 820 тисяч гривень. За даними системи «Прозорро», раніше вона отримувала невеликі підряди за проєктні роботи як у громадах, так і у вищих навчальних закладах Харкова.

ТОВ «Харківбуд-сервіс» за огляд двох будівель у центрі міста отримав майже 300 тисяч гривень. Директором підприємства є Сергій Кондратенко, а засновником — Євген Овчаренко.

Також майже 300 тисяч гривень отримало ТОВ «Фаворит експерт» з області. Засновником фірми є Артем Киценко, директором Надія Голубенко.

Ще в обстеженнях будинків брали участь два підприємства. Зокрема, «Укрспецбуд-плюс», яке отримало трохи менш ніж сто тисяч гривень. Засновником є В’ячеслав Конопля, а підписантом Ян Беляєв.

Одну угоду вартістю 30,6 тисяч гривень уклали з ТОВ «Інтранс-Кіп» Валерія Ширіна.

  • Держпром закупив меблі на мільйон гривень.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.