Громадські організації STEM is FEM та Impact Force запускають проєкт «Be brave — study». У рамках ініціативи 180 дівчат віком від 14 до 21 року можуть безплатно отримати ноутбуки для навчання під час війни.

Гаджети для реалізації проєкту надають компанії HP, Microsoft і Phineo. Мета — заохотити дівчат-підлітків для створення власних проєктів, втілення власних ідей та продовження освітнього процесу.

Як отримати ноутбук?

  • необхідно заповнити реєстраційну форму та написати мотиваційний лист;
  • у заявці треба розповісти про себе, свої здобутки в навчанні та позанавчальних активностях, як війна вплинула на втілення проєктів або на навчання, для чого необхідний ноутбук;
  • мотиваційний лист не має перевищувати двох сторінок А4.

Заявки приймаються до 19 березня, а результати оголосять 7 квітня. Переможниць конкурсу визначать представники проєкту. Доставлення ноутбуків по Україні організує STEM is FEM, за кордон — сторона отримувача.

«Чимало дітей залишилися без комп’ютерів, коли покидали свої домівки. Гаджети — це останнє, про що треба думати, евакуюючись з-під обстрілів. Але сьогодні близько 30% шкіл в Україні працюють онлайн. Ще частина використовує гібридний формат. Навчатися без техніки майже неможливо. Ми вирішили взяти участь у цьому проєкті, тим самим зробивши свій внесок у допомогу талановитим дітям та полегшити їхнє навчання», — розповідає ініціатор STEM is FEM та Founding Partner Roosh Сергій Токарєв.

STEM is FEM — це український благодійний освітній проєкт, що популяризує спеціальності пов’язані з природничими науками, технологіями, інженерією та математикою серед дівчат

Impact Force — це українська неурядова організація, мета, якої сприяти, розвивати та зміцнювати голос України в усьому світі та робити внесок у стійке економічне відновлення України.

  • В Україні запустили застосунок для навчання дітей програмуванню.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.