Через похолодання та зростання споживання енергії в регіоні збільшено графіки відключень електроенергії. Зараз обмеження застосовуються одночасно для близько 251 тисячі споживачів.

Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики України.

За інформацією відомства, протягом доби відбулося відновлення електропостачання 1,6 тисячі домогосподарств, які раніше залишилися знеструмленими через бойові дії. Станом на ранок 17 березня на Харківщині залишаються знеструмленими близько 21 тисячі точок обліку. Водночас нові пошкодження електромереж виникли у 5 населених пунктах області.

Крім того, внаслідок обстрілів пошкоджено розподільні газопроводи в Харківській області. Через це без газопостачання залишилися 370 домогосподарств.

Нагадаємо, у Харкові та області оновили графіки погодинних відключень електроенергії з 17 по 20 квітня. Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг.  У документі вказані назви населених пунктів, вулиць, черги та період, у який проміжок часу не буде світла.

 ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.