Також через технічні причини в області відключались повітряні лінії.

У Харківській області внаслідок обстрілів було пошкоджено розподільні газопроводи. Без газопостачання залишилися 370 споживачів. Про це повідомили у Міністерстві енергетики.

Також через технічні причини в області відключалась повітряна лінія. Було знеструмлено високовольтні підстанції та повітряні лінії, які живлять споживачів Харкова та області. 

«Протягом двох годин споживачів було заживлено. Вночі знову були короткочасні аварійні відключення високовольтних ліній у Харківській області – триває відновлення електропостачання споживачам», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Харкові та області оновили графіки погодинних відключень електроенергії з 17 по 20 квітня. Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг.  У документі вказані назви населених пунктів, вулиць, черги та період, у який проміжок часу не буде світла.

 ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.