Усього в області без світла залишаються знеструмленими через обстріли 37,4 тисячі точок обліку.

У Харківському районі внаслідок обстрілів без газопостачання залишилися 4344 абоненти. Тривають відновлювальні роботи. Про це повідомили у Міністерстві енергетики.

Газовикам вдалося відновити газопостачання 60 споживачам, які залишились без газу через обстріли 22 травня. 

Також енергетики за минулу добу заживили 101 абонента, що вимикалися через бойові дії. Залишаються знеструмленими через обстріли 37,4 тисячі точок обліку.

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

У звʼязку зі складною ситуацією в обʼєднаній енергетичній системі України з 17 по 20 травня у Харкові та області застосовуватимуть оновлений графік відключень світла. 

Читайте також