Погодинні відключення будуть діяти в період з 5 до 23 години.

У звʼязку зі складною ситуацією в обʼєднаній енергетичній системі України з 17 по 20 травня у Харкові та області застосовуватимуть оновлений графік відключень світла. Про це повідомили в Харківобленерго.

Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг. Погодинні відключення будуть діяти в період з 5 до 23 години.

Червоним кольором виділено години без світла, жовтим – години, в які електроенергія може зникнути через оперативні перемикання. Зеленим кольором позначено період, у який світло буде за умови стабільної ситуації в енергосистемі. 

Детальніше з назвами населених пунктів, вулиць, черги та періоду, у який не буде світла можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, Харківщина може отримати 12-14 модульних котелень від Червоного Хреста, які забезпечать близько 24 тисячі споживачів. 

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

Читайте також

  • У Харкові до 250 тисяч людей щогодини залишаються без світла — гендиректор YASNO.
  • У 60 населених пунктів Харківщини немає світла.