Третя окрема штурмова бригада проведе тур містами Європи, під час якого розповідатимуть про службу в підрозділі. Про це повідомила пресслужба 3 ОШБр.

На зустрічах будуть бійці бригади, які брали участь у боях в Бахмуті, Авдіївці і на Харківщині. Військові відвідають Варшаву, Вроцлав, Берлін, Гамбург, Роттердам, Брюссель, Прагу, Вільнюс та інші міста Європи.

Основним завданням такої ініціативи є розповісти Європі про війну в Україні та проініформувати про діяльність військових та атаки РФ.

«Без цензури вони розкажуть усе про службу та найепічніші історії з фронту», — йдеться у повідомленні.

Перші зустрічі відбудуться наприкінці липня у Польщі та Німеччині.

Більше про діяльність 3 ОШБр на Харківщині

10 травня 2024 року Росія розпочала нову хвилю наступальних дій на півночі Харківської області, тоді їм вдалося прибитися з території Бєлгородської області – на двох ділянках Харківщини: в сторону Глибокого та Лук’янців і одночасно в напрямку Вовчанська. Крім того, напружена обстановка спостерігається поблизу Борової. Громада постійно потерпає від збройної російської агресії. Лише 3 липня по селищу Борова завдали чергового удару, по центру, дві ракети влучили біля будівлі адміністрації. А бійці Третьої окремої штурмової бригади є частиною Сил оборони України, які продовжують відьивати атаки росіян на цьому напрямку.

Нагадаємо, у травні – червні Україна змогла зупинити російський наступ на Харків, друге за величиною українське місто, розташоване дуже близько до російського кордону. Наразі продовжується витіснення російської армії з районів біля міста. Важливим заходом стало знищення пускових установок російських ракет, які щодня обстрілювали Харків понад два роки.

Читайте також