Сьогодні від ранку, 11 липня, обстріли продовжуються

Учора, 10 липня з 19:30 до 20:50 армія РФ вперше з 2022 року здійснили масований артилерійський обстріл Слатиного. Загинула 60-річна жінка, поранень зазнав 70-річний чоловік. На місцях влучань виникли пожежі. Декілька будинків зруйновано, понад 10 зазнали ушкоджень. Про це в ефірі «Суспільне. Студія» повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

Наслідки обстрілу селища Слатине Дергачівського району / Фото: Дергачівська міськрада

За його словами, росіяни завдали щонайменше 14 ударів по селищу з артилерії і, станом на ранок 11 липня, обстріли продовжуються. Загалом пошкоджено близько 20 приватних будинків.

Без електроенергії в Дергачівській громаді залишається близько 3000 осіб. Електропостачання відсутнє у всіх населених пунктах, окрім Дергачів та Руської Лозової. Усі профільні служби працюють над усуненням наслідків обстрілів.

Наслідки обстрілу селища Слатине Дергачівського району / Фото: Дергачівська міськрада

Нагадаємо, армія РФ цілеспрямовано обстрілює ліси на Харківщині, щоб нашкодити екосистемі регіону. За останній час 6,5 тисяч гектарів лісових масивів було охоплено полум’ям.

Читайте також

  • Армія РФ знищила всю енергетичну генерацію міста Харкова. Місто потребує допомоги від фінансових партнерів та міжнародних організацій, таких як ЄБРР та ЄІБ, і це життєво необхідно буде взимку, аби забезпечити тепло, електро- та водопостачання.
  • На Харківщині розгорнуть «міні-ТЕЦ» — Мінвідновлення. Проєкт енергетичної безпеки USAID в Україні у співпраці з Міненерго, Комітетом Верховної Ради з енергетики розгортає мережу малої та середньої когенерації в регіонах країни. Зокрема, теплопостачальні підприємства Харківської області отримали 6 когенераційних установок (КГУ) у березні 2024 року.