Росіяни продовжують спроби штурму на Куп’янському напрямку та постійно відновлюють сили.

Війська РФ намагаються захопити Куп’янськ-Вузловий на Харківщині. Оскільки це стратегічно важлива залізнична розв’язка на Куп’янському напрямку. Про це повідомив командир підрозділу розвідки Сухопутних військ ЗСУ Денис Ярославський.

«Ворог намагається штурмувати нас цілодобово. Він намагається відбити Куп’янськ-Вузловий. Це дійсно стратегічна залізнична розв’язка, за яку він намагається вхопитися і наносить ураження по переправах, по всіх об’єктах, що можуть нас відрізати від Куп’янська-Вузлового. Так, дійсно намагається взяти в оточення Куп’янськ. Це його мета. Ми цю мету розуміємо», – сказав Ярославський.

Також за його словами армія РФ несе значні втрати, але, внаслідок переміщення додаткових сил, швидко відновлюється. А тому тиск росіян на цій ділянці фронту меншим не стає.

Нагадаємо, 23 жовтня командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський відвідав українські підрозділи на Лимано-Куп’янському напрямку. У Сухопутних військах повідомили, що армія РФ намагається прорвати українську оборону та оточити Куп’янськ.

Читайте також

  • Армія РФ атакувала під Куп’янськом з обмеженим успіхом — ISW
  • Такої поразки, як на Харківщині, у росіян не було ніде ― Кирило Буданов.