18 жовтня російські війська продовжили інтенсивно наступати під Куп’янськом, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

«Міністерство оборони Британії 18 жовтня повідомило, що російська наступальна активність на Куп’янсько-Лиманському напрямку значно посилилася за останні два тижні та що підрозділи 6-ї загальновійськової армії та 1-ї гвардійської танкової армії та новостворена 25-та загальновійськова армія атакували на цьому фронті з обмеженим успіхом, згідно зі спостереженнями», — йдеться в повідомленні.

Мапа бойових дій на сході України / Мапа: ISW

Російські блогери стверджували, що російські війська наблизилися до Синьківки в ніч на 17 жовтня, хоча ISW не знайшов доказів цього. 18 жовтня Генштаб України повідомив, що російські війська відбили атаки українських сил біля Синьківки, Іванівки та Кислівки.

18 жовтня російські джерела повідомили про невдалі контратаки українських сил під Куп’янськом. Міністерство оборони Росії також стверджувало, що російські сили відбили українські атаки біля Синьківки, Іванівки, Першотравневого та Орлянки. Російський блогер повідомив про невдачу українських атак біля Тимківки.

Читайте також

  • На Куп’янському напрямку українські військові за добу відбили 25 атак – Генштаб