Сирський відвідав українських військових на Лимано-Куп’янському напрямку та нагородив тих, хто відзначився в боях.

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський відвідав українські підрозділи на Лимано-Куп’янському напрямку. Про це повідомили у пресслужбі командування.

«Ворог постійно підтягує резерви та не зважає на великі втрати, як в особовому складі, так і в техніці. Окупаційні війська намагаються прорвати оборону наших військ з метою виходу безпосередньо до Куп’янська з подальшим його блокуванням та оточенням», – ідеться в повідомленні.

Генерал-полковник Сирський зустрівся з військовослужбовцями, які відзначилися в боях, подякував за героїзм, стійкість та мужність, вручив відзнаки Командувача Сухопутних військ ЗС України, цінні подарунки та сертифікати на грошові премії.

«Пишаюся нашими воїнами, їх витримкою та хоробрістю, спроможністю в умовах чисельної переваги противника проводити наступальні дії, кожного дня звільняючи від окупантів нашу землю!», — зазначив командувач.

Нагадаємо, Підпільний військовий рух українців і кримських татар  «Атеш» повідомив про активне пересування військ з тилового Луганська на Куп’янський напрямок.

Читайте також

  • Армія РФ атакувала під Куп’янськом з обмеженим успіхом — ISW
  • Такої поразки, як на Харківщині, у росіян не було ніде ― Кирило Буданов.