Усього планується дати теплопостачання у 7561 будинок.

У Харківській області на сьогодні запустили 74 котельні – це 13,8% від загальної кількості запланованих до роботи у цьому опалювальному сезоні. Підключено 469 житлових будинків з централізованим теплопостачанням. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Минулого тижня запрацювали котельні у Височанській, Чугуївській, Мереф’янський, Слобожанській, Барвінківській, Богодухівській, Валківській, Близнюківській, Лозівській, Нововодолазькій і Вовчанській громадах», – ідеться в повідомленні.

За даними ХОВА, в області вже опалюються 83 об’єкти соціальної сфери, серед яких – 28 закладів охорони здоров’я. Згідно з інформацією районних військових адміністрацій в області заплановано загалом до включення 536 котелень, 164 заклади охорони здоров’я та 7561 житловий будинок з централізованим теплопостачанням.

Нагадаємо, міський голова Ігор Терехов 23 жовтня повідомив, що в Харкові розпочинається опалювальний сезон через похолодання.

Читайте також

  • У Богодухівській, Валківській та Близнюківській громадах Харківської області оголосили про початок опалювального сезону.