Український контрнаступ на Харківщині вразив навіть кремлівських пропагандистів Кремля, стверджує очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю для документального проєкту «Рік. Харківщина».

«Вони не були до цього готові абсолютно. І насправді, якщо згадати навіть діяльність ЗМІ, навіть таких відвертих пропагандистів, як Симоньян, я люблю її приклад, Соловйов і т. д. Навіть вони тоді мовчали й потихеньку говорили: “Так що ж відбувається? програш, ми нокаутовані?” Вони розгубилися. У суспільстві виникло питання: “Як це так, що Росію вибили?”», — каже Буданов.

За словами Буданова, для контролю захоплених міст і сіл росіяни залучали росгвардію, що є стандартною тактикою для російських окупантів. У спробі підкорити населені пункти Харківщини важливою складовою стала підміна реальності, а також штучна зміна історії.

Як відзначив Кирило Буданов: «Такої ментальної поразки, як на Харківщині, у них не було ніде. Я вам гарантую, що в російській історії цю сторінку навіть не згадають».

Читайте також

14 жовтня російські війська продовжили наступальні операції на лінії Куп’янськ — Сватове — Кремінна та просунулися на південний захід від Сватового, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).