Разом з цим 3% готові терпіти ще пів року, а лише декілька місяців – 18%.

Більшість українців 73% готові терпіти війну стільки, скільки це буде потрібно. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

При цьому з травня 2022 року ситуація не змінюється – у травні 2022 року 71% готові були терпіти стільки, скільки потрібно буде, у грудні 2023 року – 73%. Разом з цим 3% готові терпіти ще пів року, а лише декілька місяців – 18%.

Упродовж 5-10 лютого 2024 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки «Омнібус», до якого були додані запитання щодо сприйняття перебігу війни. Було опитано 1202 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України, а також опитування не проводилося з громадянами за кордоном.

Читайте також

  • Зброя та боротьба з корупцією: українці назвали речі, необхідні для перемоги.
  • Більшість українців проти президентських виборів під час війни.