Громадяни вважають, що Зеленський повинен працювати на посаді президента до кінця воєнного стану.

Переважна більшість українців (69%) вважають, що Володимир Зеленський повинен залишатися на посаді президента України до кінця воєнного стану. 15% українців думають, що необхідно провести президентські вибори.  Про це стало відомо з результатів опитування Київського міжнародного інституту соціології.

10% українців  підтримують варіант, згідно з яким у травні 2024 року В. Зеленський складає свої повноваження і до обрання нового Президента його повноваження буде виконувати Голова Верховної Ради.

Серед тих, хто довіряє Зеленському, 87% вважають, що він має працювати до кінця воєнного стану без виборів. Водночас серед тих, хто не довіряє президенту,  38% згодні, щоб він до кінця воєнного стану працював на посаді Президента, а 54% підтримують варіанти можливості зміни влади (з них 31% вважають за можливе проведення виборів, а 23% – про передання повноважень Голові Верховної Ради).

Більше половини українців (53%) вважають, що Володимир Зеленський має брати участь у наступних виборах. У грудні 2023 року таких було 59%.

Президент України Володимир Зеленський відвідав командний пункт батальйону 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, який зараз тримає оборону на Купʼянському напрямку. Президент під час поїздки нагородив бійців та провів бесіду з командирами.

Читайте також

  • Більшість українців оптимістично дивляться на майбутнє України — опитування.
  • Понад 80% виборців 1991 року нині віддали б голос Чорноволу — КМІС.