Усього вони отримають 140 мільйонів гривень на відкриття та розвиток бізнесу.

Переможцями грантової програми «Власна справа» стали вже 327 ветеранів та членів родин учасників бойових дій. Під час другої хвилі 2024 року гранти отримали 23 ветерани та 12 членів родин військових. Про це повідомляє Міністерство економіки.

«35 ветеранів та других з їхнього подружжя визнані переможцями другої цього року хвилі ветеранського компонента програми “Власна справа”. Вони отримають від держави 17 мільйонів гривень на започаткування або розширення свого бізнесу», – зазначила Бережна.

Найбільш затребуваними є гранти до 500 тис. грн – 52% отримувачів запросили саме такі суми при подачі грантової заявки. Загалом держава інвестує через гранти в розвиток бізнесу ветеранів 140 млн грн

Серед 35 переможців другої у 2024 році хвилі подачі заяв на гранти 23 учасників бойових дій та 12 членів родин ветеранів. 3 переможці отримали грант розміром до 1 млн грн, 27 – до 500 тис грн, 5 – до 250 тис грн.

Довідка

Програма «Власна справа» передбачає допомогу підприємцям на розвиток власного бізнесу. Кожен переможець отримує від 50 до 250 тисяч гривень. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. 

Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту. Українці, що отримали мікрогранти у 2022 році, створили близько 8000 нових робочих місць.

Читати також:

  • 12 тисяч підприємців протягом року відкрили бізнес у Харкові.
  • Уряд Німеччини виділить 700 тисяч євро на відновлення інтернету на деокупованих територіях України.