На Куп’янському напрямку російська армія наступала в районах Синьківки та Іванівки Харківської області. На цьому відтинку Сили оборони відбили 9 атак, про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 8 грудня.

На Слобожанському напрямку російські війська зберігають присутність у прикордонних до Харківщини районах, продовжують обстріли населених пунктів з меж РФ, а також мінують територію поблизу з українським державним кордоном. На цій ділянці фронту артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Гур’їв Козачок, Ветеринарне та Гранів Харківської області.

У східній частині регіону російська армія завдала авіаційних ударів у районах населених пунктів Петропавлівки та Подолів на Харківщині. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися близько 10 населених пунктів, зокрема Синьківка, Іванівка, Петропавлівка та Берестове Харківської області.

Протягом доби відбулось 77 бойових зіткнень. Російська армія завдала 27 ракетних та 27 авіаційних ударів, здійснила 49 обстрілів з РСЗВ по позиціях українських військ та населених пунктах.

Читайте також

На Куп’янському напрямку російські війська продовжують штурмувати українські позиції. Вони перекидають додаткові сили під Куп’янськ та намагаються просунутися в районі Синьківки.

У листопаді війська отримали більше БПЛА, ніж у жовтні, у цьому місці їх буде ще більше. Сили оборони в грудні 2023 року отримають в рази більше безпілотників, ніж минулого місяця. Крім того, військові матимуть нові системи РЕБ та мінні трали.