Авіаційних ударів зазнали Петропавлівка, Подоли, Іванівка, Першотравневе Харківської області, йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Куп’янському напрямку українські військові відбили 11 атак російських військ в районах Синьківки, північно-східніше Петропавлівки та Іванівки на Харківщині.

На Слобожанському напрямку російські військові знаходяться у прикордонних районах, проводять диверсії, аби не допустити перекидання українських військ на загрозливі напрямки, нарощують щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 100 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Протягом минулої доби відбулося 95 бойових зіткнень.

Читайте ще

ЗСУ відбили 9 російських штурмів на Куп’янському напрямку — Генштаб. Протягом 8 грудня на Куп’янському напрямку російська армія наступала в районах Синьківки та Іванівки Харківської області. 

У листопаді війська отримали більше БПЛА, ніж у жовтні, у цьому місці їх буде ще більше. Сили оборони в грудні 2023 року отримають в рази більше безпілотників, ніж минулого місяця. Крім того, військові матимуть нові системи РЕБ та мінні трали.