Чоловік видавав гуманітарну допомогу від Росії місцевим мешканцям.

47-річний житель Дворічної влаштувався на роботу до окупаційної адміністрації Куп’янська та займався вирішенням соціально-побутових питань мешканців села Кам’янка. Обвинувальний акт стосовно колабораційної діяльності чоловіка направлено до суду. Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

«За даними слідства, під час захоплення селища Дворічна Куп’янського району збройними силами рф місцевий мешканець вирішив побудувати кар’єру при окупаційній адміністрації держави-агресора. Чоловік добровільно обійняв посаду «и. о. помощника начальника Двуречанского территориального управления Купянской военно-гражданской администрации Харьковской области», – ідеться в повідомленні.

Окупаційна влада довірила чоловікові займатися благоустроєм села Кам’янка Куп’янського району. Підозрюваний організовував видачу місцевому населенню дров та видав гуманітарну грошову допомогу у розмірі 10 тисяч російських рублів від держави-агресорки.

Чоловікові загрожує від 5 до 10 років ув’язнення.

Також 26 червня стало відомо, що депутату Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області VIII скликання заочно повідомили про підозру у колабораціонізмі. Правоохоронці встановили що чоловік добровільно обійняв посаду «заступника голови Тимчасової адміністрації м. Ізюм та Ізюмського району» під час окупації міста.

Читайте також

  • Найбільше російських катівень виявили на деокупованій Харківщині.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.