Троє журналістів Ґвара Медіа — Денис Клименко, Поліна Куліш та Дар’я Лобанок — стали фіналістами конкурсу «Війна в об’єктиві». Їхні матеріали поборються за першість в номінаціях «Відеорепортаж», «Текстовий репортаж» та «Інтерв’ю» відповідно. Переможців визначать 7 червня.

Церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться в рамках фестивалю документалістики «Війна в об’єктиві», який пройде в Українському домі 7-9 червня.

За словами організаторів, мета конкурсу — відзначити авторів найкращих журналістських робіт про боротьбу українського народу, національний спротив та звитягу українських воїнів.

Журналістські матеріали, що були надіслані на конкурс «Війна в об’єктиві», оцінювали члени журі, до складу якого увійшли колишні журналісти, які зараз служать у Збройних Силах України.

Усього було подано 385 заявок на сім номінацій:

  • «Відеорепортаж» — 103 роботи;
  • «Текстовий репортаж» — 92 публікації;
  • «Кращий оператор» — 9 робіт;
  • «Інтерв’ю» — подано рекордну кількість матеріалів — 129;
  • «Фоторепортаж» — 14 робіт;
  • «Радіорепортаж/подкаст» — 11 публікацій;
  • «Улюбленець (долі) глядацьких симпатій» — 27 матеріалів.

«Географія авторів публікацій, сюжетів та інших медіаматеріалів об’єднує схід і захід, північ та південь України, та вкотре доводить, що тільки згуртованість і національна єдність допоможуть нам подолати російського ворога», — розповіли в Службі зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ.

Також у програмі фестивалю заплановані прем’єри документальних фільмів «Щити Києва» та «Журналіст у формі». Глядачі також побачать стрічку Андрія Різоля із циклу документальних фільмів «Культура vs війна» і переглянуть картину Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги».

Подобається матеріал? Долучайся до Спільноти читачів та допомагай нам розповідати більше важливих історій

Читайте також