З початку повномасштабної війни село Степове Чкалівської селищної громади було знеструмленим. Сьогодні, 23 червня, фахівці відновили енергопостачання в населеному пункті. Про це повідомили в АТ «Харківобленерго».

До 24 лютого 2022 року в Степовому було зареєстровано 44 людини, але зараз там проживає тільки одна родина. Проте енергетики повернули світло в село і тепер інші жителі можуть повернутись додому.

«Пошкодження були великі, тому ремонтні роботи тривали майже пів року. Ми замінили понад три кілометри проводу високовольтної лінії 10 кВ, понад 800 метрів ПЛ 0,4 кВ та поставили новий трансформатор», — зазначили в обленерго.

Наразі в Чкалівській селищній громаді залишився тільки один знеструмлений населений пункт — це село Ртищівка. Але поки що там немає жителів. Якщо люди повернуться, то фахівці повернуть електроенергію і туди.

Читайте також:

  • Фахівці Харківобленерго завершили ремонт електромереж у Веселому Харківського району. Тепер 549 мешканців мають світло в оселях.
  • Енергетики поступово повертають світло в будинки жителів села Руська Лозова Дергачівської громади. Наразі вони заживили вже понад 650 домоволодінь – це близько 20%