У компанії оголосили про передпродаж нового випуску серії «Слава Силам оборони й безпеки України!» з головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Офіційний випуск марки відбудеться 30 червня — у річницю звільнення острова Зміїний, зазначає гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

«Новий випуск — це велике дякую розвідникам за захист, бавовну та спокій. Чесно кажучи, не знаю, в якій ще країні є такий же рівень довіри до національної розвідки. «Кракен», «Шаман» та Інтернаціональний легіон — бійці спеціальних підрозділів ГУР МО, страх для ворогів і наша гордість, роботою якої захоплюється весь світ», — наголосив він.

Кожен аркуш містить 6 поштових марок, одна з яких — емблема ГУР МО. Загальний тираж становить 1 075 000 примірників. Кошти з продажу марок відправлять на благодійність. Автором дизайну є заслужений художник України Олександр Охапкін.

Разом з маркою анонсували також вихід мерча з символікою ГУР МО.

9 травня Укрпошта випустила марку «Гвардія наступу» з нового поштового блоку «Слава Силам оборони й безпеки України!». На нових марках зображені бійці Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які захищають території України.

Читайте також

  • Борітеся — уже поборюєте: Укрпошта випустила аудіолистівки про сучасних українських героїв. Аудіолистівки записані голосами самих героїв.
  • Укрпошта запустила благодійний продаж останніх примірників поштового блоку «Херсонська область». 500 грн з кожного онлайн-замовленням спрямують на ліквідацію наслідків трагедії на Херсонщині.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!