500 грн з кожного онлайн-замовленням спрямують на ліквідацію наслідків трагедії на Херсонщині.

Джерело: пресслужба Укрпошти

На поштовому блоці представлені марки із зображенням острова Джарилгач, половецької кам’яної баби з Асканії-Нової, Херсонського обласного художнього музею ім. О. Шовкуненка. О. Шовкуненка та оленя з Асканії-Нової.

«Не зволікайте, бо ж маємо лише 1000 цінних екземплярів, а охочих прилучитися до ініціативи буде чимало», — йдеться у повідомлення.

Характеристики

  • Дизайнер – Олександр Калмиков
  • Дата випуску – 20.08.2020
  • Номінальна вартість – (9,00×4)+500 грн благодійний внесок

Де придбати

  • Купити благодійний блок можна за цим посиланням.
  • Також у вас є можливість відправити найнеобхідніше на Південь з будь-якого відділення Укрпошти.

Що відомо про Каховську ГЕС

Продовжується евакуація людей з населених пунктів на правому березі Дніпра, які постраждали в результаті вибуху на Каховській ГЕС. Ситуація на окупованому лівому березі критична  – росіяни втекли з затоплених селищ та міст, залишивши людей напризволяще. 

Через катастрофу в зоні підтоплення опинились 26 населених пунктів деокупованої частини Херсонської області. В цій зоні проживає понад 42 тисячі громадян. 

На затоплених територіях працюють майже 1600 українських рятувальників та поліціянтів, близько 300 одиниць спецтехніки.

Читайте ще

  • На Харківщині зруйновано та пошкоджено 210 відділень Укрпошти. Через російські обстріли наразі відомо про пошкодження 1 612 об’єктів АТ «Укрпошта» по всій Україні, з яких 743 знаходиться у власності компанії, решта використовується ними на правах оренди.
  • Бізнес під час війни: Укрпошта запускає програму для підприємців. Програма допоможе їм зрозуміти, як продавати на платформах, таких як eBay, Etsy, Amazon та Shopify. Мета проєкту — підтримати експорт через торгові онлайн-платформи та допомогти тисячі експортерам масштабуватися протягом двох місяців.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!