Аудіолистівки записані голосами самих героїв, повідомляє пресслужба Укрпошти.

«12 листівок — 14 історій сучасних героїв, записаних їхніми голосами. Бійці, волонтери, музиканти, журналісти, працівники критичної інфраструктури. Люди, на яких ми рівняємося зараз», — йдеться в повідомленні.

Проєкт «Борітеся — уже поборюєте» зібрав у собі історії сучасних героїв України:

  • волонтерки Тати Кеплер, яка з початку повномасштабного вторгнення разом зі своєю командою об’їздила близько сотні населених пунктів;
  • пілота-винищувача, майора повітряних сил ЗСУ Вадима Ворошилова «Karaya», який знищив 5 ворожих дронів на Вінниччині;
  • військового Олександра Будька з позивним «Терен», який унаслідок влучення російського снаряда втратив обидві ноги, проте заразі готується брати участь у спеціальних змаганнях для військових;
  • Катерини Поліщук «Пташка», яка знаходилася на «Азовсталі» та потрапила в полон;
  • командира полку «Азов» Денис Прокопенко «Редис», історію якого записала дружина Катерина;
  • журналіста Ігора Лаченкова, який збирає мільйони гривень за добу на потреби ЗСУ;
  • співачки та військової Анастасії Шевченко (Стасік), яка заспівала одну з найвідоміших пісень війни «Колискова для ворога».

У проєкті також представлені листівки, присвячені оборонцям Східного напрямку, хто відновлює рух на деокупованих територіях, працівникам ДСНС, хто поновлює електромережі після обстрілів, бізнесу.

На листівках є QR-коди, за яким можна почути аудіоісторію героя чи героїні із зображення. Придбати можна в центральних відділеннях Укрпошти та онлайн. Вартість — 40 грн. Весь прибуток піде на дрони для Збройних сил України.

«Історії змусять вас плакати. Але обіцяємо, це буде від відчуття гордості, приналежності та переконання «можу ще» в найтемніші часи», — йдеться в повідомленні.

Для створення листівок були запрошені 12 ілюстраторів. Так, наприклад, одну з таких листівок, а саме листівку з командиром Азову Денисом Прокопенко, намалювала його дружина Катерина.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.