Президент, зокрема, пообіцяв допомогти з відновленням знищеного виробництва.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 24 травня, прибув у Харків та побував на місці влучання по друкарні 23 травня. Відповідне відео він опублікував у своєму Телеграм-каналі.

«Вчора внаслідок російського ракетного удару тут загинуло семеро людей. Мої співчуття рідним і близьким. Іще 21 людина зазнала поранень. Зруйновано виробничий комплекс, десятки тисяч книжок спалені цим ударом. Багато дитячої літератури, навчальних посібників, підручників», – написав він.

Зокрема, президент пообіцяв допомогти відновити типографію.

«Ми допоможемо. Я зрозумів завдання для нас. Ми знайдемо гроші. Людей ми повернути, на жаль, не можемо, але в пам’ять про них можемо відновити виробництво», – наголосив він.

Також Зеленський провів нараду щодо оперативної обстановки в регіоні та підготовки Харкова та області до опалювального сезону.

Нагадаємо, вранці 23 травня російські війська прямим влучанням ракети С-300 зруйнували у Харкові типографію Фактор-друк, яка входить до групи компаній Фактор та є одним з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі. Загинули 7 людей та 21 – постраждала.

24 травня криміналістам вдалося ідентифікувати тіла усіх працівників, які загинули в друкарні. Чотирьох людей вдалося встановити за допомогою ДНК. Загинули машиністки, друкарка та укладальник-пакувальник.

24 травня оголошене у Харкові Днем жалоби.

Читайте також

  • Через ракетний удар по друкарні у Харкові потужність галузі може скоротитися на 40%.