Криміналістам вдалося ідентифікувати працівників, які загинули в друкарні в Харкові під час російського обстрілу 23 травня.

Про це повідомив начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов.

Чотирьох людей вдалося встановити за допомогою ДНК. Загинули машиністки, друкарка та укладальник-пакувальник.

«Протягом ночі нам вдалося встановити особи всіх загиблих під час удару по друкарні. 26-річному харків’янину довелося надавати зразки ДНК, щоби впевнитися — це його матір. Його мама працювала в друкарні машиністкою. Ще одну її колегу, також машиністку, так само опізнали лише після порівняння аналізів ДНК. Зразки надала 68-річна мама. Криміналісти називають це родинним пошуком», — розповів Болвінов.

Так само вдалося ідентифікувати ще двох працівниць, які в момент удару були в цеху. Одна з них була друкарем, інша — машиністкою. Їх опізнали доньки. Завдяки зразкам ДНК рідного брата опізнали й четверту жертву.

Серед попередньо неідентифікованих загиблих — чоловік, який працював укладальником-пакувальником. Його батьків поліцейські розшукали в Сумах, ввечорі взяли в них аналіз.

Нагадаємо, вранці 23 травня російські війська прямим влучанням ракети С-300 зруйнували у Харкові типографію Фактор-друк, яка входить до групи компаній Фактор та є одним з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі. Загинули 7 людей та 21 – постраждала.

Читайте також