ДНК-аналіз допоміг встановити особу загиблого внаслідок ракетної атаки по Харкову 23 січня.

Про це повідомив начальник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.

«Він працював водієм таксі, йому було тридцять вісім. Ще зранку цей чоловік допомагав своїм сусідам забивати вікна, які винесло після першого «прильоту». А близько 7.20 вийшов із дому на подвір’я та потрапив під обстріл. Ймовірніше за все, він встиг сісти в автомобіль і виїхати з гаража, коли стався вибух. Ракета поцілила в землю, біля авто, а жертва опинилася в самому епіцентрі. На місці ми знайшли лише рештки його тіла», — написав Сергій Болвінов.

Після експертизи ДНК змогли з’ясувати, що всі 15 фрагментів належать одній людині.

За словами Сергія Болвінова, чоловік жив із мамою, і жінка повідомила, що втратила зв’язок із сином одразу після атаки. Її зразки збіглися з ДНК загиблого. Уже о 2.30 криміналісти отримали цей результат.

Від автівки, до якої сів чоловік, нічого не залишилося — коробку передач вибуховою хвилею відкинуло на дах сусіднього гаража.

23 січня Росія тричі обстріляла місто: о 04:00, 07:00 та 22:00. Постраждали Київський та Холодногірський райони. Загалом постраждало 66 людей та 8 загинуло. Серед поранених є діти віком від 3 до 17 років, загинула 8-річна дівчинка.

Читайте також

  • Росія завдала ударів по центру Харкова: постраждали 9 людей — фото.
  • У лікарнях Харкова перебуває 29 людей, які постраждали внаслідок обстрілу міста — Синєгубов.