Український фітнес-застосунок BetterMe спільно з виробником біонічних протезів Esper Bionics і благодійний фонд Future For Ukraine розробив програму тренувань для людей, які перенесли ампутацію.

У програмі є відеовправи для людей з ампутацією верхньої або нижньої кінцівки. Це понад 200 унікальних вправ різної інтенсивності й тривалості. Вони розраховані на зміцнення м’язів, підтримання рухливості суглобів, підвищення витривалості та розвитку загальної рівноваги.

Програма для людей з ампутацію нижньої кінцівки включає різні види планки, вправ лежачи на спині, скручування і розтяжка з протезом.

Для людей з ампутацією верхньої кінцівки розроблені вправи, що включають згинання та розгинання рук, розпрямлення ліктьових суглобів. Крім того, можна виконувати окремі вправи з використанням додаткового обладнання, наприклад, гантелей або вагових пластин.

BetterMe — це українська компанія, яка розробила два застосунки: для ментального та фізичного здоров’я. Їх можна завантажити й на iOS, і на Android. Наразі вони безкоштовні для всіх українців.

Читайте також

  • Сталеві кінцівки: як харківські військові з протезами захищають країну та повертають до життя побратимів.