За результатами розгляду клопотання прокурора Близнюківського відділу Лозівської окружної прокуратури Харківської області суд прийняв звернення про заставу в сумі 123 340 грн у дохід держави. Кошти переказали на спеціальний банківський рахунок для підтримки Збройних Сил України. Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

Прокурори Лозівської окружної прокуратури Харківської області підтримують публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо чоловіка за фактами грабежу та надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 2 ст. 186, ч. 3 ст. 369 КК України). 

Під час досудового розслідування чоловіку було обрано запобіжний захід — тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 123 340 грн. Чоловік вніс заставу, після чого його звільнили з-під варти.  

Однак покладені на нього процесуальні обов’язки обвинувачений не виконав, зокрема, починаючи з червня 2022 року, не з’являвся до суду за викликами, не повідомляючи про причини неявки. Встановлено, що обвинувачений виїхав з території України. Наразі його оголошено в міжнародний розшук.  

Прокурор звернувся до Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська з клопотанням про звернення суми застави в дохід держави, яке задоволено.

Читайте також

  • Колишню старосту Пісок-Радьківських підозрюють у колабораціонізмі