45-річну жінку, що обіймала посаду старости Піско-Радьківського округу Ізюмського району на Харківщині, підозрюють у колабораціонізмі.

Про це повідомила пресслужба Харківської обласної прокуратури.

Як заявили слідчі, під час окупації Пісок-Радьківських вона стала «помощником начальника Боровского ТУ ВГА Изюмского района Харьковской области». Зокрема, жінка брала участь у нарадах керівників відділів окупаційної влади, наймала працівників, складала списки місцевих мешканців і передавала їх у незаконні органи.

Підозрювана / Фото: Харківська обласна прокуратура

Зараз жінка переховується від українського правосуддя на території Російської Федерації, зазначають у прокуратурі. Розглядається питання щодо оголошення її у розшук.

Імовірно, йдеться про Віру Соловйову. Про неї журналістам Ґвара Медіа розповіли місцеві мешканці села Піски-Радьківські. Людина з таким самим ПІБ була зазначена на сайті Центральної виборчої комісії як голова Піско-Радьківської сільської ради від «Партії регіонів».

Ймовірна підозрювана Віра Соловйова / Фото: myrotvorets.center

Людина з таким самим ПІБ зареєстрована на сайті «Миротворець» — громадській організації, яка публікує персональні дані людей, що вважаються авторами сайту ворогами України.

Читайте також

  • Очолила «відділ культури, молоді та спорту» при окупантах: обвинувачують мешканку Куп’янська