Правоохоронці направили до суду обвинувальний акт щодо 40-річної жінки, яку звинувачують у колабораційній діяльності.

Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.

Як встановило слідство, під час окупації Куп’янського району підозрювана обійняла посаду «и. о. начальника отдела культуры, молодежи и спорта военно-гражданской администрации Купянского района».

До її обов’язків входили роботи, пов’язані з видачею наказів, прийомом, перевезенням та зберіганням грошових коштів, а також веденням обліку товарно-грошових звітів.

Обвинувачена оголошена у розшук. Їй загрожує ув’язнення від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з можливою конфіскацією майна.

Імовірно, йдеться про Анну Бібік. Людина з таким самим ПІБ була зазначена у переліку співробітників Куп’янської міськради на посаді головного бухгалтера. На фото вона стоїть разом з самопроголошеним гауляйтером Харківської області Віталієм Ганчевим.

Імовірно, зараз представники окупаційної адміністрації знаходяться у Бєлгороді — вони покинули Харківщину у вересні 2022-го, коли українські військові звільнили окуповану частину регіону.

Читайте також