За рік існування фандрейзингової платформи United24 вдалося зробити понад 50 цільових зборів та реалізувати більш як 100 стратегічних партнерств — зібрали $325 мільйонів зі 100 країн.

Над якими проєктами працювала платформа?

  • Один із найбільших — перший у світі флот морських дронів — зібрали понад 500 мільйонів гривень;
  • Великий збір «Азовсталь: Символ незламності». Від продажу браслетів із довоєнної партії металу зібрали майже 300 мільйонів гривень;
  • «Міць. Українська кам’яна». Завдяки лімітованій партії «Артемсолі» із Соледара зібрали понад 58,5 мільйона гривень на дрони-камікадзе для українських розвідників.

Також одним із найбільших зборів за напрямком «Медична допомога» став фандрейзинг на «швидкі» типу С, які призначені для транспортування пацієнтів і ускладненого догляду за ними. Зібрали 460 мільйонів гривень. На напрям «Відбудова України» зібрали більш як 655 мільйонів гривень.

Завдяки зібраним коштам через United24, придбали першу в Україні машину для розміновування, відбудували 11 мостів у Миколаївській та Херсонській областях, купили 176 «швидких», а також сотні одиниць медобладнання, амуніцію для військових, понад 3 800 безпілотників та комплексів БпЛА.

  • Голлівудський актор та амбасадор United24 Марк Гемілл, відомий за роллю Люка Скайвокера в «Зоряних війнах», зібрав понад $1,5 мільйона на дрони для ЗСУ.

Амбасадорами фандрейзингової платформи також стали український футболіст Андрій Шевченко, тенісистка Еліна Світоліна, акторка Барбара Стрейзанд, гурт Imagine Dragons, американський актор і режисер Лієв Шрайбер, астронавт та рекордсмен НАСА — Скотт Келлі, історик та науковець Тімоті Снайдер, володар трьох Греммі Бред Пейслі, канадська акторка Кетрін Винник.