Він збиратиме гроші на «Ловця шахедів». Ціль – 1,25 мільйона доларів на систему захисту від іранських безпілотників, повідомляє Telegram-канал UNITED24.

«Я історик і науковець і в перспективі хочу збирати гроші на відновлення бібліотек, шкіл та університетів. Але зараз ми маємо зробити те, що є більш нагальним, а саме зібрати кошти, щоб допомогти Україні захиститися від дронів-убивць», — каже Снайдер.

Тімоті Снайдер – автор книжок «Шлях до несвободи. Росія, Європа, Америка» і «Чорна земля» про Україну в світовому контексті.

Історик-інтелектуал зі світовим ім’ям підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення. Снайдер дав десятки інтервʼю та публічних виступів про вбивчу війну, розвʼязану росією. Вивчив українську мову та розпочав свій публічний курс історії України в Єльському університеті для американських студентів і мільйонів слухачів по всьому світу.

Нині він веде тримісячний курс про історію України. Його лекції виходитимуть щотижня до кінця 2022 року на YouTube-каналі. Кожна лекція триває близько 50 хвилин.

Підтримати збір Тімоті Снайдера можна за посиланням.