На Харківщині відновлюють газ, «Укрпошта» продовжує відкривати відділення, а харків’яни виступають у Франції.

Газопостачання в Ізюмі

Уже у 85% житлових будинків Ізюма відновили газопостачання. У місті 13 тисяч мешканців має вдома газ

Фахівці продовжують ліквідацію пошкоджень газових мереж в області, наразі ліквідовано близько 250 осколкових пошкоджень.

Відновлення газопостачання / t.me/tymoshenko_kyrylo

48 відділень «Укрпошти» відновили роботу на деокупованих територіях Харківської, Донецької та Херсонської областей

Наразі 48 відділень обслуговують понад 100 деокупованих населених пунктів. Ключових послуг – пенсії, соціальні виплати, соціальні нарахування та нарахування з боку міжнародних організацій.

«Люди мають відчути підтримку України. Та повернутися в гривневу зону. Люди були під окупацією та в російському інформпросторі 5 місяців. Потім бойові дії, вимикається світло – і приїжджаємо ми. А тому дуже важливо приїжджати з новинами, грошима та гуманітарною допомогою», – заявив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

Повний перелік відділень Укрпошти можна знайти на офіційному сайті «Укрпошти».

Укрпошта / poglyad.info

У Франції на Міжнародному форумі «Світ для подорожей» представили Харків  

Основна мета форуму – об’єднати державний та приватний сектори для обговорення кращих практик сталого розвитку сфери туризму.   

Цьогоріч окрему сесію присвятили війні в Україні, де харків’яни розповіли про практичний досвід захисту культурної спадщини.

Модератором сесії був американський репортер-дослідник та тревел-редактор «CBS News» Пітер Грінберг. Його радіошоу щотижня транслюється з різних країн по всьому світу. 

Міжнародний форум «Світ для подорожей» / t.me/citykharkivua