За переказ коштів на збір monobank, Олега Гороховського та Ігоря Лаченкова, можна стати учасником розіграшу унікальної партії йодованої «Артемсолі».

Мета проєкту — зібрати 60 мільйонів гривень на купівлю 300 безпілотників DJI Mavic 3T Thermal для «Армією дронів». Менш ніж за 2 години українці вже зібрали шосту частину — 10 мільйонів.

Дрони обладнані тепловізором і камерою. Керуються за допомогою дистанційного пульта. Висота польоту складає до 600 м, дальність — до 15 км. Завдяки підтримці хмарної платформи DJI FlightHub 2 керувати можна одразу кількома безпілотниками.

«За рік через благодійну банку mono було зібрано понад 14 мільярдів гривень від майже 3 мільйонів людей. Це безпрецедентна довіра та активність, якої не знайдеш ніде у світі. Збір з йодованою “Артемсіллю” для нас не тільки можливість допомогти ЗСУ, але й нагадати про фантастичні шахти Соледара та всі українські міста, куди ми обов’язково повернемося», — зазначає співзасновник monobank Олег Гороховський.

Отримати одну з 500 пачок йодованої солі можна за донат від 5 гривень. Кількість спроб — необмежена. Сто перших учасників, які перерахують суму від 100 тисяч гривень, отримають сіль з автографом командувача Сухопутних військ Збройних сил України Олександра Сирського.

Ще 10 пачок — підпише амбасадор United24, актор Марк Гемілл. Він зіграв Люка Скайвокера у кіносазі «Зоряні війни».

Партнером проєкту є підприємство «Артемсіль», яке навесні 2022 року зупинилося вперше з часів Другої світової через російські обстріли. Обладинку пачки для спецпартії створив український ілюстратор Максим Паленко. 

Збір триватиме з 28 лютого до 2 березня 22:00. Для участі у розіграші треба задонатити будь-яку суму від 5 гривень на банку. Кількість внесків від одного учасника необмежена.

Нагадаємо, тиждень тому United24 разом з ДП «Артемсіль» у рамках акції випустили 100 тисяч символічних пачок «Міць. Українська кам’яна». Вартість кожної — 500 гривень.

  • За тиждень українці розкупили понад 30 тисяч пачок «Артемсолі».

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.