У компанії знайшли 20 тонн вцілілої солі та вирішили зробити спеціальну партію, увесь прибуток піде на благодійність.

Про це повідомили в United24.

«Переважну більшість коштів з продажу унікальної пачки — 465 гривень — направлять на формування флотилії дронів-камікадзе для Головного управління розвідки. Щоб усі українські міста були звільнені від окупантів якомога швидше», — зазначають у фонді.

У рамках акції Соледарську сіль розділили на 100 тисяч символічних пачок «Міць. Українська кам’яна» з ілюстраціями українського художника Артема Гусєва. Вартість кожної — 500 гривень. Купити продукт можна в будь-якому магазині «Сільпо» або замовити онлайн на Rozetka.

Про «Артемсіль»

Влітку 2022 року звична для всіх українців пачка «Артемсолі» раптово зникла з полиць магазинів. Ціна за 1 пакунок зросла вдвічі або, навіть, втричі. Це трапилось через російські обстріли у квітні минулого року, коли в шахтах Соледара перестали видобувати сіль вперше з часів Другої світової.

Підприємство було вщент зруйноване: цехи та обладнання згоріли, а понад 2500 працівників залишили свій дім. Як повідомляють у фонді, попри руйнування Соледарська сіль вціліла: «вона стала ще одним символом надзвичайної мужності, спротиву, міці українських захисників та всього українського народу».

До річниці повномасштабного вторгнення компанія «Артемсіль» та платформа UNITED24 за підтримки Rozetka та «Сільпо» випустили спеціальну партію солі, щоб допомогти захисникам України.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.