До Харківської області спрямували обладнання, яке допоможе відновити енергооб’єкти, які постраждали від російських обстрілів.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Енергетики отримали генератори, трансформатори та інше необхідне обладнання. Зазначається, що для потреб енергетичного сектору Харківщини за координації Міністерства енергетики України передано понад 162 тонни обладнання від міжнародних партнерів.

Загалом, наслідки ракетних атак на об’єкти енергетичної інфраструктури в прифронтовому регіоні — одні з найбільш серйозних в Україні, зазначив міністр енергетики України Герман Глущенко під час візиту до Харківської області. За чотири місяці російські окупанти здійснили 14 масованих атак на енергосистему України.

Також за словами Олега Синєгубова, на Харківщині енергопостачання вже вдалося відновити в 811 населених пунктах, однак ще 35 тисяч мешканців регіону, зокрема на окупованих територіях, залишаються без світла.

  • Завдяки співпраці нідерландських та українських благодійників, рятувальники Харківщини отримали пожежний автомобіль та 6 вантажівок.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.